Várjuk észrevételeit
A A A

Karrier

Köszöntjük a Szegedi Vízműnél!

Az alábbiakban tájékozódhat aktuális álláshirdetéseinkről, valamint megismerheti Társaságunk hitvallását, humánpolitikáját is.
Honlapunk „Karrier” menüpontja folyamatosan frissül, az álláshirdetéseket facebook oldalunkon is megtalálja.

Köszönjük az érdeklődését!

A Szegedi Vízmű Zrt.

A Szegedi Vízmű Zrt. egy – a feladatait magas szakmai színvonalon, az EU normáknak megfelelően végző – szolgáltató, egy nagy múltú, hagyományokkal, tapasztalatokkal rendelkező cég, amely a szolgáltatási terület életéhez szervesen kötődik.
A Szegedi Vízmű Zrt. az elődök igényességét, hosszú távú gondolkodását, szakmai értékrendjét vallja, s követendő példának tartja, ötvözve korunk környezeti tudatosságával.
A Társaság tulajdonosai és munkatársai hisznek abban, hogy a kihívásoknak csak úgy tudnak megfelelni, ha tevékenységüket elhivatottsággal, magas szakmai színvonalon végzik.

Humánpolitika

A Szegedi Vízmű célkitűzéseinek felelősségteljes megvalósításának kulcsa, munkavállalói elkötelezettsége, szakmai tudása. A Társaságnál foglalkoztatott munkavállalók véleménye, javaslatai nagymértékben elősegítik a szolgáltatásaink minőségének fenntartását és fejlesztését.

Célunk, hogy olyan munkahelyi közösséget teremtsünk, amely hozzájárul az értékek és a munkatapasztalatok megőrzéséhez, továbbfejlesztéséhez, így támogatja a vállalati sikerek elérésén túl az egyének boldogulását, elégedettségét is.

Munkatársaink igyekezetét bér - és béren kívüli juttatásokkal, képzési lehetőségek támogatásával, illetve vállalati rendezvényeinkkel is rendszeresen honoráljuk.

Környezetvédelemi osztálya

vegyész
munkatársat keres

Leendő munkatársunk feladatai:

  • akkreditált laboratórium ivóvíz, szennyvíz vizsgálatainak elvégzése
  • műszeres analitikai mérések, spektrofotométer, AAS, gázkromatográf készülékeken
  • az elvégzett tevékenységeinek belső dokumentálása, vizsgálati jegyzőkönyvek, feljegyzések, összesítők készítése
  • műszerek felügyelete, fejlesztési, belső ellenőrzési feladatok végzése

Ideális jelöltünk:

  • osztatlan képzésben, vagy mesterképzésben szerzett vegyész, vegyészmérnöki oklevél
  • MS Office irodai alkalmazások ismerete
  • jó analitikai képességekkel, ismeretekkel rendelkezik

Elvárt képességek:

  • együttműködő, minőségorientált személyiség
  • önálló, precíz munkára képes
  • rendszerszemléletű
  • elhivatott

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Amit kínálunk:

  • stabilitás
  • béren kívüli juttatások
  • szakmai fejlődési lehetőség

  • jó munkafeltételek (magas színvonalon felszerelt laboratórium)

A szakmai önéletrajzot és motivációs levelet a pozíció feltüntetésével 2017. július 31-ig, az alábbi email címre várjuk: humanpolitika@szegedivizmu.hu

Víz- és csatornahálózati üzeme

nehézgépkezelői
pozícióba munkatársat keres

  • víziközművek karbantartásával, felújításával, ill. rekonstrukciójával kapcsolatos feladatok elvégzése

  • csatornabekötések, vízbekötő vezetékek létesítése és cseréje

  • hibaelhárítási és építőipari tevékenység elvégzése

  • folyamatos és biztonságos munkavégzés feltételeinek a betartása

Ideális jelöltünk rendelkezik:

  • nehézgépkezelői bizonyítvánnyal (JCB, O&K)

  • B kategóriás jogosítvánnyal

  • legalább 1-3 év szakmai tapasztalat rakodó-, földmunkagép, árokásó gép, kotró- és forgórakodó gépen végzett munkakörben

  • precíz munkára képes

  • jó állóképességgel rendelkezik

  • Szeged és Algyő

A kiválasztásnál előnyként értékeljük:

  • építőipari, közműrendszer -szerelői szakirányú végzettség

  • C kategóriás jogosítvány

Amennyiben jelenleg nincs az Ön képesítésének megfelelő pozíció meghirdetve, de szeretné, hogy adatbázisunkban 1 évig tároljuk pályázati anyagát, kérjük, küldje el a humanpolitika@szegedivizmu.hu címre.

Adatvédelmi tájékoztató

Szegedi Vízmű Zrt.