Várjuk észrevételeit
A A A

Vízvezeték-mérőszerelő

A Szegedi Vízmű Zrt.

VÍZVEZETÉK-MÉRŐSZERELŐ

munkatársat keres.

A Szegedi Vízmű Zrt. vízvezeték-mérőszerelő munkatársat keres, Szeged- Algyő területén lévő munkákhoz.

Feladatok:
  • vízmérő-órák cseréje, új mérők felszerelése
  • munkával kapcsolatos egyeztetés az ügyfelekkel
  • csere során történt meghibásodások javítása
  • az elvégzett cserék pontos, szakszerű dokumentálása

Leendő munkatársunk:
  • Önmagára és munkájára igényes
  • műszaki szakirányú végzettséggel rendelkezik (víz- gáz- és központi fűtés szerelő, vízügyi technikus)
  • B kategóriás jogosítványa van
  • előny a víziközmű-rendszer szerelői szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
  • bejelentett 8 órás munkavégzés
  • hétfőtől péntekig tartó munkahét
  • szabad hétvége
  • béren kívüli juttatások
  • szakmai fejlődési lehetőségek
  • jó csapat

Munkavégzés helye:
  • Szeged és Algyő

A szakmai önéletrajzot a pozíció feltüntetésével 2018.október 12-ig, az alábbi email címre várjuk: humanpolitika@szegedivizmu.hu

Kérjük, az önéletrajzában nyilatkozzon, amelyben hozzájárul ahhoz, hogy a Szegedi Vízmű Zrt. a pályázati anyagban szereplő személyes adatait a fent meghirdetett pályázat lefolytatásához kezelhesse. (ehhez elegendő az alábbi mondatot szerepeltetni az önéletrajzában: Hozzájárulok, hogy a Szegedi Vízmű Zrt. az adott pályázat/munkakör betöltését követően is kezelje adataim, hogy adatbázisunkban tárolhassuk az önéletrajzomat, motivációs levelemet a benyújtásától számított 2 évig.)
Bármikor kérheti a pályázati anyagban megadott személyes adatainak helyesbítését, illetve törlését. Továbbá tiltakozhat személyes adatainak kezelése ellen. Hozzájárulását a személyes adatai kezeléséhez bármikor visszavonhatja.