Várjuk észrevételeit
A A A

Vízvezeték szerelő

A Szegedi Vízmű Zrt.

VÍZVEZETÉK SZERELŐ

munkakörbe munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:
  • Kiépíti a csőhálózatot, biztosítja a beüzemelés feltételeit
  • Felújítási, javítási, és karbantartási feladatok elvégzése
  • Időszakos ellenőrzési munkavégzés a hálózaton
  • Folyamatos és biztonságos munkavégzés feltételeinek a betartása

Ideális jelöltünk rendelkezik:
  • víz- gáz- és központi fűtés szerelői végzettséggel
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • előny a víziközmű-rendszer szerelői szakmai tapasztalat
Elvárt képességek:
  • együttműködő, minőségorientált személyiség
  • precíz munkára képes
  • jó állóképességgel rendelkezik
  • elhivatott
Munkavégzés helye:
  • Szeged és Algyő

Amit kínálunk:
  • stabilitás
  • béren kívüli juttatások
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jó munkafeltételek

A szakmai önéletrajzot és motivációs levelet a pozíció feltüntetésével 2018. március 23-ig az alábbi email címre várjuk: humanpolitika@szegedivizmu.hu