Várjuk észrevételeit
A A A

Vízmérő leolvasó

A Szegedi Vízmű Zrt.

VÍZMÉRŐ LEOLVASÓ

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Szeged és Algyő területén fogyasztásmérők leolvasása
  • a helyszínen leolvasott adatok rögzítése kézi adatrögzítőben
  • leolvasási adatok feladása az adatfeldolgozást végző programba

Elvárások:
  • jó kommunikációs készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó állóképesség, fizikai teherbírás
  • alapfokú MS Office és mobil alkalmazás ismeretek
  • önálló munkavégzés, jó szervezőkészség
  • bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • műszaki ismeretek és helyismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:
  • kötetlen munkaidő
  • teljesítményarányos jövedelem; Cafetéria juttatások
  • korrekt elvárások, stabilitás

A munkakör fizikai jellegéből adódóan, elsősorban férfiak jelentkezését várjuk.

A szakmai önéletrajzot és motivációs levelet a pozíció feltüntetésével 2018. március 23-ig az alábbi email címre várjuk: humanpolitika@szegedivizmu.hu