Várjuk észrevételeit
A A A

Vegyész

A Szegedi Vízmű Zrt.
Környezetvédelmi osztálya

VEGYÉSZ

munkatársat keres.

A Szegedi Vízmű Zrt. elsődleges célja Szeged és Algyő lakosságának, intézményeinek, iparának egészséges ivóvízzel való ellátása, valamint a keletkezett szennyvizek és csapadékvizek elvezetése, tisztítása és annak a természeti környezetbe történő visszavezetése környezetkímélő módon.
Környezetvédelmi osztályunk fő feladata az ehhez kapcsolódó ivóvíz-, szennyvíz elemzések elvégzése az ivóvíz kitermeléstől a tisztított szennyvíz kibocsátásáig. A Környezetvédelmi osztály 1996. év óta akkreditált vizsgálólaboratórium.

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:

  • akkreditált laboratórium ivóvíz, szennyvíz vizsgálatainak elvégzése
  • műszeres analitikai mérések, AAS, GC, esetenként spektrofotométer készülékeken
  • az elvégzett tevékenységeinek belső dokumentálása, vizsgálati jegyzőkönyvek, feljegyzések, összesítők készítése
  • műszerek felügyelete, fejlesztési, belső ellenőrzési feladatok végzése

Ideális jelöltünk:

  • vegyész, vegyészmérnök végzettségű
  • jó analitikai ismeretekkel rendelkezik, előnyt jelent AAS, GC mérési tapasztalat
  • önálló, precíz munkára képes
  • együttműködő, minőségorientált személyiség
  • MS Office irodai alkalmazásokat ismeri

Munkavégzés helye:
Szeged, Kátay utca 21.

Amit kínálunk:

  • magas színvonalon felszerelt laboratórium
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • béren kívüli juttatások
  • egyműszakos munkavégzés

A szakmai önéletrajzot és motivációs levelet a pozíció feltüntetésével és fizetési igény megjelölésével 2018. 07. 15-ig, az alábbi email címre várjuk: humanpolitika@szegedivizmu.hu

Kérjük, az önéletrajzában nyilatkozzon, amelyben hozzájárul ahhoz, hogy a Szegedi Vízmű Zrt. a pályázati anyagban szereplő személyes adatait a fent meghirdetett pályázat lefolytatásához kezelhesse.
Amennyiben hozzájárul, hogy a Szegedi Vízmű Zrt. az adott pályázat/munkakör betöltését követően is kezelje adatait, vagy nem a meghirdetett állásra jelentkezik, úgy, kérjük, nyilatkozzon, hogy adatbázisunkban tárolhassuk az önéletrajzát, motivációs levelét a benyújtásától számított 2 évig:
Nyilatkozom arról, hogy a pályázati anyagomban szereplő személyes adatok a Szegedi Vízmű Zrt. általi, a benyújtástól számított 2 évig történő kezeléséhez hozzájárulok, hogy amennyiben a végzettségemnek megfelelő munkakör kerülne meghirdetésre tájékoztathassanak.
Bármikor kérheti a pályázati anyagban megadott személyes adatainak helyesbítését, illetve zárolását is, illetve kezelésének korlátozását. Továbbá tiltakozhat személyes adatainak kezelése ellen.