Várjuk észrevételeit
A A A

Számviteli csoportvezető

A Szegedi Vízmű Zrt.

SZÁMVITELI CSOPORTVEZETŐ

munkakörbe munkatársat keres.

A Társaság elsődleges célja Szeged és Algyő lakosságának, intézményeinek, iparának egészséges ivóvízzel való ellátása, valamint a keletkezett szennyvizek és csapadékvizek elvezetése, tisztítása és annak a természeti környezetbe történő visszavezetése környezetkímélő módon. Mindehhez kapcsolódóan üzemeltetési feladatunk az építmények, berendezések működőképességének és állagának megóvása, karbantartása, tervszerű felújítása.

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:

  • a Társaság számviteli, könyvviteli feladatainak ellátása, főkönyvi könyvelés, analitika koordinálása
  • számviteli csoport szakmai irányítása és ellenőrzése
  • főkönyvi elszámolások koordinálása, ellenőrzése, főkönyvi egyeztetések
  • számviteli nyilvántartások felépítése, fejlesztése
  • szállítói számlák, bank, pénztár könyvelésének felügyelete
  • számviteli elemzések, kimutatások, egyéb vezetői jelentések készítése
  • negyedéves, éves zárások, beszámolók összeállítása
  • számviteli, adózási szabályok változásainak nyomon követése
  • tárgyi eszközök analitikus nyilvántartásának ellenőrzése
  • kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal, szakterületekkel

Szükséges szakmai kompetenciák:
  • felsőfokú szakirányú végzettség és mérlegképes könyvelői regisztráció
  • minimum 3 év főkönyvelői, könyvelési és vezetői tapasztalat
  • MS Office alkalmazások stabil, magasfokú ismerete (Excel)
  • magasfokú rendszer- és folyamatszemlélet
  • integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete, adótanácsadói, IFRS mérlegképes végzettség előny

A fényképes szakmai önéletrajzot és motivációs levelet a pozíció feltüntetésével és fizetési igény megjelölésével 2018. március 23-ig az alábbi email címre várjuk: humanpolitika@szegedivizmu.hu