Várjuk észrevételeit
A A A

Nehézgépkezelő

A Szegedi Vízmű Zrt.

NEHÉZGÉPKEZELŐ

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:
  • víziközművek karbantartásával, felújításával, ill. rekonstrukciójával kapcsolatos feladatok elvégzése
  • csatornabekötések, vízbekötő vezetékek létesítése és cseréje
  • hibaelhárítási és építőipari tevékenység elvégzése
  • folyamatos és biztonságos munkavégzés feltételeinek a betartása
Ideális jelöltünk rendelkezik:
  • nehézgépkezelői bizonyítvánnyal (JCB, O&K)
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • legalább 1-3 év szakmai tapasztalat rakodó-, földmunkagép, árokásó gép, kotró- és forgórakodó gépen végzett munkakörben
Elvárt képességek:
  • együttműködő, minőségorientált személyiség
  • precíz munkára képes
  • jó állóképességgel rendelkezik
  • elhivatott
Munkavégzés helye:
  • Szeged és Algyő

A kiválasztásnál előnyként értékeljük:

  • építőipari, közműrendszer -szerelői szakirányú végzettség
  • C kategóriás jogosítvány

A szakmai önéletrajzot és motivációs levelet a pozíció feltüntetésével 2017. szeptember 15-ig, az alábbi email címre várjuk: humanpolitika@szegedivizmu.hu