Várjuk észrevételeit
A A A

Műszeres csatornavizsgáló

A Szegedi Vízmű Zrt.

MŰSZERES CSATORNAVIZSGÁLÓ

munkakörbe munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:
  • a csatornadiagnosztika megvalósításának előkészítésében való közreműködés
  • az előkészített tervek megvalósulásának figyelemmel kísérése
  • a videofelvételek nyilvántartásának kialakítása és folyamatos karbantartása
  • folyamatos és biztonságos munkavégzés feltételeinek a betartása, a munkaeszközök rendeltetésszerű használatra való alkalmasságának ellenőrzése

Ideális jelöltünk rendelkezik:
  • emelőgép-kezelői OKJ bizonyítvánnyal
  • minimum C kategóriás és gépkezelői jogosítvánnyal
  • előny a víziközmű-rendszer szerelői szakmai tapasztalat

Elvárt képességek:
  • együttműködő, minőségorientált személyiség
  • precíz munkára képes
  • jó állóképességgel rendelkezik (akna fedlap mozgatás)
  • elhivatott

Munkavégzés helye:
  • Szeged és Algyő

Amit kínálunk:
  • stabilitás
  • béren kívüli juttatások
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jó munkafeltételek

A szakmai önéletrajzot és motivációs levelet a pozíció feltüntetésével 2018. március 23-ig az alábbi email címre várjuk: humanpolitika@szegedivizmu.hu