Várjuk észrevételeit
A A A

Darukezelő

A Szegedi Vízmű Zrt.

DARUKEZELŐ

munkakörbe munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:
  • daruzási feladatok ellátása IFA ADK 125 típusú (13 t) autódaruval
  • veszélyes árunak minősülő klórhordók szakszerű, biztonságos rakodása
  • ellenőrzi a gépjármű üzemszerű működését és a rakomány biztonságos rögzítettségét
  • gépjármű igénybevételére vonatkozó pontos dokumentáció vezetése
  • folyamatos és biztonságos munkavégzés feltételeinek a betartása

Ideális jelöltünk rendelkezik:
  • emelőgép-kezelői OKJ bizonyítvánnyal (kivéve targonca)
  • minimum C kategóriás és gépkezelői jogosítvánnyal (4411 Autódaruk gépcsoport)
  • érvényes Gépjárművezető Képesítés Igazolvánnyal (GKI)
  • teherkötözői vizsgával
  • legalább 1,5 év építőipari szakmai tapasztalattal

Elvárt képességek:
  • együttműködő, minőségorientált személyiség
  • felelősségteljes és precíz munkára képes
  • jó állóképességgel rendelkezik
  • elhivatott

Munkavégzés helye:
  • Szeged és Algyő

A kiválasztásnál előnyként értékeljük:
  • nehézgépkezelői végzettség
  • érvényes ADR vizsga (küldeménydarabos)

A szakmai önéletrajzot és motivációs levelet a pozíció feltüntetésével 2018. március 23-ig az alábbi email címre várjuk: humanpolitika@szegedivizmu.hu